Pielęgnacja opon samochodowych

Każdemu z nas podobają się kiedy nasze opony letnie oraz opony zimowe są idealnie czarne, wtedy to od razu nasz samochód wygląda znacznie lepiej, jednak czasami te nasze opony nawet po umyciu stają się takie szare brzydkie. Najprostszą metodą, która pozwoli aby nasze opony były perfekcyjnie czarne to popsikanie ich po prostu plakiem, który kupujemy w sklepach motoryzacyjnych czy też w marketach. Plaka zazwyczaj używany do elementów plastikowych znajdujących się w naszym samochodzie, jednak plak nadaje się również abyśmy mogli popsikać właśnie opony, które przybierają od razu wyrazisty kolor.

zdjecie
Zdjęcie znalezione na stronie Siemens.com

Są dostępne także inne specyfiki, które nadadzą naszej oponie piękny kolor, jednak czasami nie mamy zbyt wiele pieniędzy aby kupować dodatkowy specyfik a jak wiadomo plak jest środkiem, który każdy kupuje i używa w momencie kiedy zaczyna sprzątać swój samochód. Więc jeśli nie możemy pozwolić sobie na kupno dodatkowego specyfiku, śmiało możemy użyć plaka. Nie ważne czy aktualnie mamy opony letnie czy też opony zimowe, aby poprawić koloryt naszej opony plak poradzi sobie i w przypadku kiedy mamy założone opony letnie a także i opony zimowe. Jednak nie należy robić tego w momencie kiedy pada deszcz bo szkoda naszej pracy, a także pieniędzy, gdyż efekt jest wtedy mało zauważalny.

Taki zabieg powinniśmy wykonywać tylko wtedy kiedy na dworze jest śliczna pogoda, słoneczko świeci, a my chcemy aby nasz samochód błyszczał, lśnił i był najpiękniejszy na świecie. Jeśli odprowadzimy nasz samochód na myjnie ręczną tam również osoba, która będzie myła nasz samochód zadba o wygląd naszych opon, jednak na niektórych myjniach należy za taką usługę dodatkowo zapłacić, jednak tak niesamowita czerń zostanie na oponie znacznie dłużej niż będziemy robić to sami. Osoba, która będzie myła nasz samochód posiada znacznie lepsze specyfiki, są to tak zwane ich i tylko ich wynalazki, którymi nie chcą się chwalić bo wiadomo, że gdyby tak zrobili mogli by stracić klienta, który mógłby już robić takie mycie swojego samochodu u siebie w domu.


Add your Thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *